| georgik99 a întrebat:

Salut, am 1 intrebare. Exista vreun program care sa-mi dea taskbaru de la windows 7 transparent (dar sa nu fie viglance) cam asa cum e Borderskin numai ca sa fie la taskbar (bara de jos). Am windows 7 da nu suporta placa video aero si am nev de un taskbar transpareeent varooog!
dau vot + funda!

3 răspunsuri:
| WhiteProud95 a răspuns:

Daca placa video nu iti suporta areo, nu iti merge...incearca totusi sa instalezi versiunea x86(x32) si e posibil sa iti mearga...sau baga un windows mai vechi (gen win Xp ) si bagi un patch de windows 7winking

| georgik99 explică (pentru WhiteProud95):

Am versiunea x86... daca n-ar merge deloc, dc imi merge borderskin?!?

| WhiteProud95 a răspuns (pentru georgik99):

Inseamna ca placa video ii prea slaba...pentru a suporta aero... de aceea iti suporta borderskinwinking