| LNK a întrebat:

Am 2 programe pe care vreau sa le dezinstalez. Cand dau "Uninstall" imi apare o fereastra mica in care scrie "Could not open INSTALL. LOG file"
Cine ma poate ajuta sa rezolv problema?
Multumesc.

4 răspunsuri:
| LNK explică:

Nu ati inteles intrebarea.
@torres9 am incercat inainte de mai multe ori.
Anonim & Pho3nix stiu si eu sa dezinstalez un program ducandu-ma la "Add or Remove Program".
Problema este ca nu merge, nu stiu ce are de tot imi apare acea fereastra.

| torres9 a răspuns:

Restarteaza pc ul si incearca din nou

| Pho3nix a răspuns:

Dai la Start jos in stanga, apoi intri in Control Panel si apoi dai pe ''Add or remove programs''. Cauti programul care vrei sa-l dezinstalezi, dai click pe el si dai Uninstall. happy

Sper sa-ti mearga.
Succestongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in control paner si dai remove