| alexutzu3000 a întrebat:

Salut am 2 sisteme de boxe.unu 5.1 si altul 2.1 stricate, mai pot face ceva cu ele?

6 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Ce e stricat la ele, ai idee? Poti incerca sa le vinzi pe olx sau okazii pentru piese. Desigur, specifici ca sunt stricate si le vinzi pentru piese.

| alexutzu3000 explică:

Sunt arse

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Arse ce? Sursa transformatoarele, se pot repara trebuie sa le duci la un servis reparatii audio si acolo o sa le repare.

| IIIshaneIII a răspuns:

Le vinzi pentru piese, eu am un creativ thx 550, care am scapat jos un satelit si nu mai merge, daca as gasi sa cumpar sateliti pentru el i-as cumpara pe toti sa am si de rezerva

| heddy10 a răspuns:

Daca sunt arse doar difuzoarele, le poti schimba sau repara dar nu vor mai avea aceeasi performanta daca sunt reparate.
Daca s-a ars ceva de pe placa, se poate repara si asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă boxele sunt arse le poți vinde second-hand pe OLX, Lajumate, Okazii...ca piese.