| Cristi_3697 a întrebat:

Salut.am abonamet la orange si vreau sa stiu daca pot sa imi bag internet pe telefon si sa platesc tot la abonament? sau cumva sa am si internet pe telefon?

Răspuns Câştigător
| kurinkita a răspuns:

Da, se poate. Iti activezi la optiunea pentru internet mobil pe abonament. Te costa vreo 2-3+€ euro in plus, depinde de traficul inclus in extraoptiune.

1 răspuns:
| Anonim20133 a răspuns:

Salut, normal ca poti baga net sa platesti tot la abonament! cel mai simplu mod ar fi sa suni la cei de la Orange.