| Ionut_Axente_1996 a întrebat:

Am achizitionat recent un ssd m.2 Samsung evo 970 de pe eMAG pentru un Lenovo legion y520, l-am montat, dar nu mi-l arata (in bios), am incercat sa il reinstalez dar degeaba, efectiv am ssd-ul in laptop dar nu mi-l recunoaste, ce ii pot face?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Http://urbanteh.ro/compatibilitate-ssd-m-2-pcie-laptop-lenovo-legion-y520/ Doar ideea de Legacy/Ahci Sata/Raid, acolo poti umbla, in rest din cate vad baiatului i-a mers.

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

L-ai pus pe AHCI?