| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a întrebat:

Am auzit ca este ceva pe snapchat numit "Trimite snap".
Ce este? Am cautat si zice ca primesti foculete nu stiu ce, cu ce ma ajuta aceste foculete? Sau de ce persoanele trimit snapuri pentru a primii ceva, ce primesc la schimb?
Daca nu am formulat cum trebuie, ma refer de ce trimit persoanele snap-uri.

Răspuns Câştigător
| Diehigh a răspuns:

Deci, toată treaba este asa. Nu primesti nimic semnificativ, doar niste achivmenturi, niste trofee in aplicație. Deci daca eu vorbesc mult cu cineva pe snap, si ne trimitem snap-uri incepi să faci focuri, adica apar niste emoticoane si pe parcurs, cu cat vorbiti mai mult zi de zi, alea se fac tot mai multe pana la emojiul ala cu foc.
"Trimite snap" - deci cand apesi acolo, iti intra in cameră, poti baga si filtruri de la snap, apesi trimite, iar persoane care primește nu poate privii poza decat o singură dată.