| Helvete a întrebat:

Am auzit ca exista un anumit program pe care il poti instala pe telefon, astfel incat sa blochezi unele numere de telefon care te apeleaza si SMS-urile de la numerele respective; nu toate, ci numere individuale pe care le poti introduce in programul acela. As vrea sa stiu daca exista asa ceva si pentru telefoanele Nokia 5130 Xpress Music. Si daca da, de unde il pot descarca. Multumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Handy blacklist. www.youngistaan.me/forum trebuie sa fie pe aici programu. Atentie, nu blocheaza numarul ci doar nu iti arata tie pe telefon, adica celui care te suna, ii suna, dar tie nu iti arata.