| C0smaX a întrebat:

Am avut o problema cu conexiunea la internet si am decis sa intru in setari ca sa incerc sa imi rezolv problema. Dupa ce am terminat am realizat ca acum daca sunt conectat la internet nu mi se incarca nimic in browser adica imi zice ca nu am conexiune la internet.
Este cumva un program prin care as putea sa imi resetez setarile de internet sau ceva?
Multumesc!

7 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Setarile cui?,. telefonului, pc-ului, etc.

| Andreeush a răspuns:

La ce setări te referi mai exact?

| Zaygon a răspuns:

Ce ISP ai? Ce fel de conexiune ai? Folosesti router personal sau de la ei?

| C0smaX explică (pentru mudokins78):

PC

| C0smaX explică (pentru Andreeush):

De internet

| C0smaX explică (pentru Zaygon):

ISP-telekom
Conxiune fara fir
si routerul este de la ei

| C0smaX explică:

Setari pentru internet la PC!
ISP-Telekom
Conexiune fara fir
Router de la ei