| Alex_Sma_1983 a întrebat:

Salut! Am băgat niște bani în bitcoin și etherum si acum dacă vreau sa scot bitcoin nu-mi da voie, chiar dacă îmi arata ca am bani în cont, când sa scot îmi spune ca am sold insuficient sa-l reîncarc și ca sunt disponibili 0, a mai pățit cineva? Ce pot fac?

6 răspunsuri:
| GabrielGL a răspuns:

Depinde unde ai si cat daca ai 20 euro si taxele sunt 25 nu poti scoate vezi cata ai....si ce taxe sunt daca vrei sa scoti ince sens in euro daca ai luat cand era sus si esti pe minus nu i scoate...

| Ronnix a răspuns:

Pe ce platforma ai cumparat BTC si ETH?

| Alex_Sma_1983 explică (pentru Ronnix):

Binance

| Alex_Sma_1983 explică (pentru GabrielGL):

Și unde se vad taxele?

| GabrielGL a răspuns (pentru Alex_Sma_1983):

Cand faci retragerea iti zice ...scrie in fata e totul la vedere

| doctorandus a răspuns:

Asta e doar transferul de bitcoin dintr-un portofel intr-altul, fara a mai pune la socoteala taxele comerciale ale platformei: https://ycharts.com/indicators/bitcoin_average_transaction_fee