| Radandam a întrebat:

Dacă îți faci cont paysafe, de băgat știu cum pot bagă bani în cont, dar de scos cum fac? Cum ii scot ca bani reali?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlaSwek a răspuns:

Salutare din ce știu nu poți sa i mai scoți reali odată activați în cont. Nu este PayPal.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru AlaSwek):

Destul de simplu, iti faci un card revolut sau monese, care accepta plata cu, cardul in contul revolut/monese, si apoi iti bagi banii din paysafe in ala, pe care apoi poti sa ii transferi sau sa ii scoti de la bancomat

faptul ca ei nu au un serviciu dinasta nu inseamna ca nu se poate tongue