| GulDan a întrebat:

Am calculator de 2 ani si am observat ca-mi pierd timpu doar sa joc.Ce lucruri de baza sa invat si eu despre PC? as vrea sa invat si eu ceva gen hacking, sa creez site-uri ceva sa imi ocup timpu.nu prea stiu multe poate imi recomandati ceva sau un forum specializat despre calculatoare.

3 răspunsuri:
| claudiu89 a răspuns:

Jocurile au si ele importanta lor, dar trebuie sa te controlezi si sa te joci sa zicem de 2-3 pe saptamana (o ora). Cat despre ce sa inveti, google este cel mai bun prieten al oricui (trebuie sa ai rabdare). Daca vrei sa creezi site-uri, incepe cu HTML, continua cu Php, xml, javascript. Si daca iti doresti cu adevarat ceva nu uita sa nu renunti si sa perseverezi. ( ca in jocuri).

| Brotacelul a răspuns:

Pentru site-uri eu iti recomand www.ucoz.ro - incepi cu sabloanele lor si pe masura ce inveti html / css / php le poti modifica dupa bunul tau plac.

| ge0rgeandrey a răspuns:

Pai sunt diferite tutoriale despre multe programe pe care poti sa le folosesti cum ar fi photoshop sau altele... lasa jocurilewinking