| Dm_Paul_1996 a întrebat:

Am camera web de la laptop nefunctionabila de ceva vreme, cand o deschid normal de pe laptop imi spune ca are o problema sau ca e utilizata de alt program, alt program nu am care sa o foloseasca, am incercat sa o deschid cu feacebook si skype si tot nu-mi porneste, am sters tot ce-ar fi putut sa-mi cauzeze probleme la ea, dar tot degeaba, am windows 10.

4 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

"nefuctionala"

incearca sa instalezi softul camerei web
de obicei laptopurile vin cu un CD doua cu softurile necesare sau un link catre website-ul oficial de unde poti descarca drivere.

| Dm_Paul_1996 explică (pentru Danzell):

Imi mergea camera acum ceva vreme, aveam instalat tot, e updatat drivere-ul.

| Danzell a răspuns (pentru Dm_Paul_1996):

Mai vezi in Device manager, daca vede camera web, intra in proprietati, si dau un rollback sau uninstall drivers, si reinstaleaza softul.

| Dm_Paul_1996 explică (pentru Danzell):

Nu vede camera in device manager. am incercat sa o instalez, dar nimic, tot nu apare.