| AlessyaLove a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru din nou happy.Am o mica problema in legatura cu camera web sau cu laptopul, cand deschid yahoo messenger si deschid si camera web sa ii dau cuiva nu merge sa ii trimit cuiva web si pe skype si nu inteleg de ce! sau multi skype nu merge decat pe un id sa dau webul la celalt nu.eu am laptop si camera este incorporata si windows 7 daca stie cineva sa imi raspunda astept raspuns, multumesc happy

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pai asa nu o sa-ti mearga niciodata... ar trebui sa ai 2 sau mai multe camere!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Dar dealtfel iti merge cam sau numai pe mess nu iti merge?
Poti incerca sa reinstalezi driver-ul camerei, daca mai ai cd-ul cu drivere al laptop-ului, daca nu cauta pe net: webcam driver for (marca laptop-ului si seria)

| AlessyaLove explică (pentru lpavel):

Deci web camul imi merge dar nu imi merge sa il dau in acelasi timp si pe mess si pe skype, sau daca deschid 2 id uri skype nu merge sa dau cam decat la un singur id

| AlessyaLove explică (pentru lpavel):

Multumesc

| lpavel a răspuns (pentru AlessyaLove):

Pai asa nu o sa-ti mearga niciodata... ar trebui sa ai 2 sau mai multe camere!