| Golanashxd a întrebat:

Salut, am o problema cu windows-ul. Ieri, cand am deschis laptop-ul a inceput sa-mi dea eroare la programele ce ruleaza odata cu pornirea windows-ului. Probleme gen ca nu mai exista, efectiv s-au sters singure. Ieri, am zis sa las asa, poate-si revine. Dar nu, astazi cand l-am deschis, nimic, era la fel. Nu mai ruleaza nimic, spune ca totul este sters. Am intrat in downloads acolo unde am instalarea de la AVG, l-am instalat, am asteptat sa scaneze, i-am dat restart. Nimic, ba chiar mai rau, nici Skype-ul nu se mai deschide, inainte de scanare rula. Care ar putea fi problema? Daca se poate fara instalarea windows-ului, pentru ca n-am de unde sa-mi instalez driverele. Deobicei mi-l pune un amic. Tin sa anunt ca acum o saptamana-doua in urma am avut un keylogger dar am scapat de el dand o scanare cu AVG-ul. Apropo, nu pot descarca nimic, abia am reusit sa deschid Explorer-ul cu Run Administrator, este singurul program ce mai ruleaza. Va rog frumos, spuneti-mi ce as putea face, poate stiti ceva programe de rezolvat. Sau, cel putin daca nu se poate remedia problema macar sa-mi explicati cam din ce cauza s-a intamplat una ca asta. Va rog sa ma scuzati daca nu am ales corect categoria, dar acum mi-am facut cont, deobicei sunt instare sa-mi rezolv singur problemele, dar de data asta chiar nu stiu. Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ma faci sa rad. driverele ar fi ultimul lucru ce m-ar ingrijora. la tot ce ai scris iti recomand sa formatezi. asa ai certitudinea ca vei avea un sistem operativ curat si fara erori. driverele nu e mare filozofie sa le cauti dupa aceea.

| MskDesign a răspuns:

Reinstaleaza-ti windows-ul si nu uita ca programe gen keylogger au si efect contrariu.

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Driverele e iau depe net, si eu am avut problema aia si doar cu un reinstall de windows va merge, fara probleme,.Ai putea incerca cu sistem restore. Bafta.