| Modo_Vlad_1997 a întrebat:

Salut, am cumparat recent un Sony vaio fit E, si are piese bune mai putin procesorul... este Intel pentium 1, 7 ghz, si as vrea sa stiu daca il pot schimba cu unul mai bun. FUNDAAA big grin

Răspuns Câştigător
| Moraru_Claudiu_Remus_1976 a răspuns:

Fiind laptop nu-ti dau sanse prea mari.Trebuie sa se potriveasca cu placa de baza.Nu prea ma pricep cu laptopurile dar un lucru stiu sigur.Nu-s ca PC-urile.Laptopurile se incalzesc repede, dar in schimb sunt portabile deci daca esti o persoana care se plimba, laptopul e o alegere buna.Probabil cineva o sa stie sa-ti raspunda la intrebare, eu din pacate nu ma pricep... sad Incearca sa vezi pe google (cauta rezultatele in engleza, gasesti mai multe rezultate). Sper ca am fost de folos si mult noroc cu laptopul.I-ti urez o zi buna!