| Zoet a întrebat:

Acest laptop de la Sony este bun? Ma refer la procesorul sau Intel Pentium B960 http://www.emag.ro/......QGXKBBBM/. Ce parere aveti despre firma Sony?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maryusmono a răspuns:

Buna,

Firma Sony este o firma exceptionala iar din punct de vedere calitativ modele Vaio sunt foarte bune insa, dupa parearea mea, deja Sony Vaio este un brand cunoscutsi preturile sunt mai mari decat ar trebui.

Laptopul este unul de talie normala dar trebuie sa stii ca cu aceeasi bani ti-ai putea cumpara ceva mai performant care sa nu fie Sony. De exemplu acesta: http://bit.ly/16PIVM4

| xBro a răspuns:

Sony e Sony, eu de fiecare data cand am cumparat camere foto, swboowfere etc... m-a tinut mai bine de 5 ani de zile, deci eu m-am bazat mai mult pe firma, cat despre procesor este bunicel, nu pot sa zic ca este foarte foarte bun, sunt altele si mai bune [ AMD etc... cu frecventa mai mare ] oricum merge, este bunicel, BAFTA!

| boss79 a răspuns:

Eu bun si acel procesor dar eu zic sa iti iei unul cu procesor dual core i5 sau i7.