| Scutarasu_Cezar_1988 a întrebat:

Salut,
Am de ceva timp un Samsung Ace 4 si de curand miam pus root pe telefon(kingo root)... ei bine la inceput a mers ok totul dar de cateva zile imk apare eroarea cand intru le Youtube :"Gadgetul nu accepta serviciile google play, pe care se bazeaza unele dintre aplicatii.Pentru asistenta contactati producatorul gadgetului."
... ceea ce e cam ciudat deoarece am avut google play store de cand l-am cumparat. Acuma nu imi mai apare google play in telefon. Aveti vreo idee de la ce ar putea fi? Sau macar spunetimi daca stiti cum o rezolv.

1 răspuns:
| AlinelAlecu a răspuns:

Descarca google play dupa internet