| just99me a întrebat:

Am de ceva zile Windows 8.1 si caut un equalizer pentru muzica. Ceva cum ar fi Realtek. Doar ca nu mai pot installa Realtk-ul. Am inteles ca Audiowizard ar fi ceva bun dar nu gasesc un site bun de unde sa il descarc. Ajutor?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Realteck-ul se instalează automat dacă instalezi Windows 8.1 legitim și îl folosești legal(în trial 120 de zile minim!) cum trebuie; nu-l tratezi ca pe XP(adică instalare neconformă cu actualizările oprite!). Egalizatoare mai bune ca realteck-ul nu sunt pentru Windows 8 numai eventual dacă nu-ți iei o placă audio și un egalizator fizic nu virtual.Succes