| CosminJDM a întrebat:

Salut, am de un vonino volt x cu baterie 3, 8 v li-polymer de 4000 mah, l-am lasat 7 ore la incarcat si acum se descarca mai rapid ca de obicei, un procent de 1% tine 10 minute, este bine pentru 4000 mah?

1 răspuns:
| Urdea_Adelin_1989 a răspuns:

Nu este bine de loc pentru ca l_ai lastat atat timp la incarcat, deoarece astfel ti-ai stricat bateria.
Si eu am patit sa il las mult timp la incarcat si a trebuit sa o inlocuiesc (bateria).
Avand in vedere faptul ca ai o baterie de 4000 mah ar trebui sa te tina mai mult, dar acum depinde de telefon.