| anonim_4396 a întrebat:

Am descarcat Shaiya acum cateva luni si sunt foarte multumita de el. Insa am auzit recent si de Aion, asa ca m-am gandit sa fac spatiu pentru el din Control Panel. Si acolo surpriza! :O In cap de lista se afla programul 4Story care ocupa 450 MB. Eu nu am auzit in viata mea de el, dar am aflat de pe google ca e un alt mmorpg. Acum problema e, mi-e frica sa-l sterg, sa nu aiba vreo legatura cu Shaiya si sa-l sterg si pe ala accidental. Ce ziceti, hack, o chestie bizara sau o aplicatie IMENSA a Shaiya (de care se zicea ca ocupa doar 20 MB; o)? PS: Se afla intr-un dosar (de care n-am mai auzit) numit Kalydo. Va rog raspundeti doar daca chiar stiti, repet, nu vreau sa sterg Shaiya! sad Dar mi-e sa nu fie hack

3 răspunsuri:
| TobiRami a răspuns:

Buna! Sa stii ca 4story nu are nici o legatura cu shaiya te asigur! Am si eu 4 story, am si eu shaiya s mai de mult am avut si 4story.Am sters 4story si a ramas shaiya si mergea.

| Caracteromule a răspuns:

4Story este un joc ca si Shaiya, nu au absolut nici o legatura intre ele, nici nu cred ca sunt de la aceeasi companie, poti sa-l stergi linistit, dar eu zic sa joci si 4Story ca e fain, sper ca te-am ajutat.

| Galaxy12 a răspuns:

Te asigur ca va merge Shaiya daca stergi 4storywinking. Funda?