| denis009 a întrebat:

Am descarcat un joc si in loc sa fie fisierele din el in format WinRar ca sa pot face imagine. iso, fisierele nu au nici un format! De exemplu ce celalalte jocuri procedez in felul acesta:daca sunt in fisier winrar toate fisierele dau click dreapta pe un fisier si extract here parca(nu mai stiu :(, bine stiu daca vad dar asa daca nu am in fata nu stiu :( ) si mi se face imaginea. iso! Cum sa procedez cu fisierele acestea?
Aveti aici un link cu, cum arata fisierele mele cu care nu stiu ce sa fac : http://img690.imageshack.us/i/snap0017u.jpg/

Dau funda :)

Răspuns Câştigător
| Alien a răspuns:

Ila nu e joc pentru pc, Xbox 360!

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Pentru a deschide un fisier iso instaleaza "daemon4304-lite" si pentru a deschide unele jocuri si a le extrage "7z465_RO"
Ambele sunt free si-ti sunt de folos.

| ReedMaan a răspuns:

Jocu se deschide printrun program pe care tu nu il ai dai pe google download jocuala cum se numeste.iso.ro sau .iso.com cu vrei u si zi mersi tongue

| alexandru5646 a răspuns:

Nu este foarte greu : dai clik dreapta pe fisier si o sa-ti apara jos proprietis,apoi o sa-ti apara,,Opens wiht",acolo in dreapta vei vedea,, Change", apesi pe change iar acolo iti va aparea o lista si de acolo ai alegi WinRar sau daca vrei Iso