| greenish11 a întrebat:

Salut, am facut o mare prostie crying Deci, am un telefon ZTE (model mai vechi, asemanator cu Pixi) si nu aveam memorie aproape deloc. M-am dus la stocare, si am sters chestii la nimereala. Printre ele ara MiFavor Desktop. Dupa ce am sters-o, nu ma mai puteam duce la Homepage (unde iti apar aplicatiile) Am incercat sa-l inchid si sa-l deschid, dar dupa ce glisam imaginea ma ducea direct la stocare. Daca apas buton rotund din mijloc (care ducea la Homepage) spune: Din pacate, MiFavor desktop s-a oprit. In fond nu apare nimic pe langa eroarea aia si bara de sus cu ceas si etc. Va rog ajutor, rasplatit cu funda si inca o fapta buna facuta!

2 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Pe pc te duci pe play.google.com.
De sus din partea dreapta te conectezi cu acelasi cont de gmail pe care il ai si pe telefon.
Dupa care instalezi deschizi asta : https://play.google.com/store/apps/details? id=com. teslacoilsw. launcher&hl=ro
si ii dai instal. Se va instala pe telefon. Tragi de bara de sus de pe tel si deschizi nova launcher dupa instalare. Apoi in nova launcher o sa vezi : select default home. Selectezi nova launcher ...si asta e.

| Gonrax a răspuns:

Încearcă să-ți dai hard reset.
Pozele ți se salvează dacă ai card, și contactele se salvează dacă le ai salvate pe SIM.