| ReDPanDA a întrebat:

Salutare TPU
De o vreme PC-ul meu se comporta foarte ciudat
Un exemplu: atunci cand deschid o poza si apas pe edit,ies si intru iar in poza si dau din nou edit imi apare o eroare:,, ERR_CANT_LOAD_DLL C:\Program Files\Common Files\ABBYY\FineReaderSprint\9.00\Integration\SprintInte grationRes.dl Invalid access to memory location" si apoi ma duce la imaginea de desktop dispare bara de start face ca un fel de restart si apoi se intoarce la normal ca si cum nu as fi facut nimic cu poza(cam la fel este eroarea si in alte situatii)
Asta a fost un exemplu...
Pe langa asta se misca si foarte greu fata de cum se misca mai demult

As dori sa mi se spuna motivul si cum se repara sau daca se mai poate...

Răspuns Câştigător
| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Salut ai luat un virus care corupe fisisierele si nu te lasa sa il deschizi singura solutie este sa bagi windows-ul din nou si sa iti bagi si un antivirus, eu unu iti recomanda windows 7 + esential security, altfel nu ai cum sa scapi de aceste erori am avut si eu problema. Daca nu stii sa faci windows 7 pe stic/dvd spune-mi si te invat happy este foarte simplu