| alexaalxx a întrebat:

Cum inchid aplicatiile pe iphone 4s? apas de 2 ori pe butonul home si apoi?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Daca ai ios 6, apesi de 2 ori pe butonul home. Apoi tii apsat 3-5 secunde pe una din aplciatii, si o sa vezi ca apare un cerc rosu mic deasupra la fiecare aplciatie de acolo. dai pe el, si o sa dispara. si asa se inchid.
Daca ai ios 7, dai de 2 ori pe butonul home. Apar aplicatiile, si faci swipe in sus cu ele(swipe- ca si cum ai vrea sa le arunci in sus de pe ecran).