| DoNotDisturbDND a întrebat:

Am facut un filmulet cu Fraps de 6 minute si mi se incarca greu pe youtube...Stiti de ce?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Durează puțin până îl convertește.Mai pățesc și su de astea din când în când, mai ales la cele de durate mari.Succes

| Trynda a răspuns:

Ocupa mult spatiu cu Fraps. Incearca BandiCam(foloseste mai putina memorie) Si viteza de internet conteaza la incarcarea pe youtube happy

| DaSh4You a răspuns:

Este din cauza YouTube-ului dar lasand asta pot sa-ti recomand Bandicam care in varianta free ofera 10 minute de inregistrare, nu are lag, si de asemenea nu consuma la fel de multi GB ca Fraps

| Ky_Mi_1998 a răspuns:

Durează puțin până îl convertește.Mai pățesc și eu de astea din când în când, mai ales la cele care dureaza mai mult. dar unele pot fi virusate deci ...mai ai grija si tu. Iti urez noroc big grin