| danu77 a întrebat:

Salut am facut upgrade la tableta si mi-a esuat acuma nu mi se mai deschide tableta ce sa fac?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E logic ca orice soft care esuseaza sa nu se mai deschida, du-te la un service sau cauta sistemul de android tabletei tale si reinstaleaza totul asta daca nu ai garantie sau chef de dus la garantie, apropo reinstalarea unui soft nu strica tableta, stricarea unui lucru este pe hard adica componente
software acel android sistemul de operare

| RaduTN a răspuns:

Du-te cu ea la magazinul de unde ai cumpărat-o(dacă mai ai garanţia) să-ţi repare tableta, dacă nu mai ai garanţia la ea du-te la un service.

| Violetuta a răspuns:

Nu ai decat sa dai restart dar nu o sa m-ai ai nimic in tableta cum ar fi : (poze, jocuri, melodii, aplicatii, etc)