| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la cineva acasa si avea o aplicatie pe laptop cu care putea sa vada pe Facebook pozele postate in privat sau lista de prieteni, fara sa fie prieten cu acea persoana pe Facebook.
Cine cunoaste despre ce este vorba si cum se numeste aplicatia, ca mie nu vrea sa-mi spuna persoana respectiva.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Nu exista asa ceva, aplicatia e un fake.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PainTech):

Nu era fake aplicatia, ca putea sa vada pozele altora de pe Facebook lui chiar daca nu era in lista lui la prieteni.