| oldschoolrom a întrebat:

Stie careva daca pot vedea pozele unei persoane pe facebook desi nu o am la prieteni iar respectiva persoana are pozele puse la vizionare doar pe privat deci nu pe public, ca sa poata vedea orice persoane pozele?

Răspuns Câştigător
| Public22 a răspuns:

Nu le poti vedea

3 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Dar nu e logic?
Normal ca nu le poti vedea. De asta te pun sa alegi daca vrei sa le faci publice sau doar pentru prieteni.
Greu e nene cu logica asta.

| oldschoolrom explică (pentru Kriss96):

Stiu ca nu merge, dar am zis ca poate stie careva ce se pricepe foarte bine la PC si toate cele si pot vedea.

| CriStyaN988 a răspuns:

Nu merge daca le are puse pe privat, adica doar prietenii ei sa vada, dai cerere de prietenie ...altfel nu va merge, dar daca le are pe public merge si fara sa te aibe la prieteni.