| r1z2an a întrebat:

Salut, am gasit recent acest laptop pe eMAG
http://www.emag.ro/......DD1GJBBBM/

sunt totusi 3000 de lei dar mie ca, desi are touchscreen, pretul este cam mic la aceste caracteristici, voi credeti ca e ceva "schimbat"? bine, pretul era de 37 mil. inainte dar vreau si raspunsul vostru

am vazut laptopuri cu i5 si gt740 m tot ecran de 15 inch la preturi mai mari, nu stiu ce sa zic, voi ce parere aveti, la pretul asta mie mi se pare super ok, intelegeti dar as mai vrea ceva de adaugat de la voi sa fiu sigur

Multumesc

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Acel laptop nu e in stoc.