| Ksc19 a întrebat:

am inca o problema,cand pornesc calculatorul cu tastatura conectata in el,pe monitor scrie no cable conection,si cand tastatura nu este conectata monitorul este conectat si merge fara probleme.[tastatura nu este de tip usb]Am curatat pc-ul am scos placa externa, am facut cu ramii la fel.Am ramas in pana de idei de aceea ajutor!

4 răspunsuri:
| Ksc19 explică:

Placa video externa*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici o problema cu tastatura.
Cablul care face conexiunea dintre monitor si unitate e problema.
Poate il amiscai putin cand scote-ai tastatura.

| Ksc19 explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream la pornire nu in timp ce merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ksc19):

Pai da cablul acela nu face bine coneziunea.
Daca nu e de la el e de la placa video.Mai deschide odata unitea si uitate daca e montata bine placa video (apaso putin in slot).