| Sined007 a întrebat:

Am incercat sa fac un PC de buget din vagile cunostinte pe care le am in pc'uri, dar nu stiu cat de bun este... adica m-am documentat despre toate piesele, si par ar fi compatibile. Cer doar o parere sa stiu daca o sa am probleme cu el pe viitor sau ceva de genul. Precizez ca doresc sa-l folosesc doar in gaming :). https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/3801802/ Multumesc!

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

E ok, dar eu as pune un SSD pe slot M.2 in locul acelui SSD ieftin si prost.