| user123456789 a întrebat:

Am incercat sa scriu un joc de PS2 pe DVD-R Verbatim la viteza 8x cu IMGBurn, si la sfarsit imi da eroarea: Layouts do not match stie cineva de ce? Am incercat sa scriu jocul si la viteza 4x si tot la fel. si. ma mai batea gandul sa scriu jocuri de ps2 si cu nero dar nu stiu daca merg cu nero..Btw, eu am Nero StartSmart Essentials. Hai cu funda!

1 răspuns:
| codrutz0000 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, adica sa treci de la un joc pe PS2 la dvd-r e... tree sa fii It-cian inascut, pai in primul rand eroarea nu are cum sa fie de la nero, verfica prin folderul jocului, cauta tot poate influenta si modifica! Altfel nu prea ai cum, oricum e foarte greu,,,,
ce varsta ai?