| kilder64 a întrebat:

Salut am instalat un windows si nu am dat formatare ca sa nu pierd inca ce am pe el! Unde gasesc ce am avut pe celalalt windows?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce ai avut gasesti in Windows.old. Chestia este ca softurile instalate nu vor mai functiona. Vei gasi doar poze, documente, downloadate si alte fisiere de sine statatoare.

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Partitia pe care ai instalat windowsul se formateaza automat. Daca ai avut pe partitia C a windowsului anterior ti s-a sters tot. Doar datele de pe alte partitii iti raman salvate.

| K0sti a răspuns:

Mai are mama copii isteti ca tine?

| Jipa95 a răspuns:

Dar nu te-a dus si pe tine capul sa muti fisierele importante pe o alta partitie ca mai apoi sa formatezi C-ul pentru a face un clean install de windows?

| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, intr-adevar ceilalti 2 care au raspuns inaintea mea au dreptate: daca nu ai salvat in alta partitie sau pe o unitate externa tot ce ai avut, totul s-a sters. Confirmat de faptul ca tu nu le mai gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ai instalat windows dar nu ai dat formatare.NU s-a sters imic ci doar s-a instașat peste celalat.De obicei gasesti fisierele unde le-ai avut. Daca nu, cauti in My Computer-Local disc C. Cauti acolo windows old.Si il deschizi.Acolo este windows-ul vechi si trebuie sa ai ce cauti.dar normal ce ai avut inainte de instalarea win fara formatare, le gasesti la locul lor.