| YourSenpai69 a întrebat:

Salut,am instalat windows-ul acum cateva ore si am formatat totul, s-au sters si driverele de net si nu stiu ce sa mai fac, stiu povestea cu 3dp net sau d-astea, dar nu se conecteaza nici telefonul nici stick-ul la laptop.
Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Ce gen de ajutor? Service la domiciliu contra cost? Pareri pe net? Oricum nu zici nimic despre sistem/laptop/componente asa ca vei primi niste pareri foarte... pareriste.

| Staicu_Ionut_1994 a răspuns:

Da 3dp descarca-l pe telefon si il instalezi pe pc merge am păți si eu

| YourSenpai69 explică (pentru Staicu_Ionut_1994):

Nu merge sa ma conectez cu telefonul

| Staicu_Ionut_1994 a răspuns (pentru YourSenpai69):

Du-te la o sala de internet cafe si rezolva