| alexxx a întrebat:

Salut, am luat destroy de la un bulangiu de admin care habar nare de cs...nu joc cu coduri, am steam original, de obicei joc gathere, mixuri, si am zis sa joc pe un public ca joaca si colegi, si dau 3 hs numa vad detroystraight face
problema e urmatoare mi-am instalat din nou pgl gui 3.3 si cand incerc sa ma conectez imi zice:Mod_loadBrushModel:models/v_ak47.mdl haw wrong version number 97 should be 30...am instalat si WCG gui. dar tot asa pls dau funda ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Nutzu91 a răspuns:

Salut!
Eu joc Counter-Strike de 7 ani si am steam de 6 ani, am schimbat mai multe conturi de steam de la 13 la 20 de ani cati am, dar iti zic ca am jucat cu toate GUI-urile posibile si PGL-GUI nici nu se compara cu WCG Intel-masters sau alte GUI-uri.
Poti lua ce GUI vrei tu de aici http://www.satanion.dk/cs/gui.html eu iti recomand WCG sau cevo totusi ca sa rezolvi problema ta, trebuie sa intrii in Steam/Steamapps/numesteam/cstrike/models si sa stergi v_ak47.mdl ca sa ti se poata copia cel bun in locul astuia care il ai acum
Funda pls :D

6 răspunsuri:
| Psychofuckingsocial a răspuns:

Lasa`te de cs! Apucate de altceva...

| tudy20 a răspuns:

Delete steam... si apoi reinstaleaza

| Koss a răspuns:

IN acest caz se intra in folderul jocului/cstrike/models si se sterg toate mdlurile care sunt corupte in urma destroyului. Bafta la joc

| OnlineGA a răspuns:

Auzi,cel mai bine e sa te duci in cstrike/models si sa iei model v. ak47/sterge-l si intra pe un server random.Si ti se va downloada acel model mai nou.winking

| edi7776 a răspuns (pentru Psychofuckingsocial):

Xd