| Alexaandruu a întrebat:

Salut, am mai multi prieteni care tot se plang ca mereu facebook-ul le care ca securitate numarul de telefon, ce se intampla daca ei nu il dau? Le mai dau conturile inapoi sau trebuie sa isi faca altele? Si de ce se intampla mereu asa? De ce le blocheaza conturile?

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Trebuie sa dea numarul de telefon pentru securitate, de exemplu daca vor sa schimbe parola, ca si securitate le va da un sms ( pe nr lor de telefon ) cu un cod, si prin acesta ei ar putea sa-si schimbe parola!