| Bot99 a întrebat:

Am nevoie de niște ajutor de la voi. As vrea sa imi achiziționez o pereche de casti pentru gaming. In mare parte le voi folosi pe un ps4 pro, maxim 4 ore pe zi. Ma gândeam la 3 variante :
-MARVO HG9080W
-HyperX Cloud Stinger Core
-JBL Quantum 100
Nu vreau casti scumpe, maxim 240 ron. Microfonul nu prea contează, sa fie decent. Sunetul sa fie clar și sa aiba si ceva bass. Dacă aveți niște păreri despre căștile mai sus sau de altele care credeți ca sunt bune la prețul asta va rog sa îmi spuneți. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Din ceea ce ai ales eu iti recomand ori Marvo ori HyperX. Am avut Marvo, sunet 7.1, excelent bass si sunet foarte puternic, as putea spune ca aveam niste boxe la urechi, daca le dadeam la maxim se auzea si pe langa mine foarte tare rolling on the floor. Nu am avut HyperX insa am auzit ca sunt buni la categoria casti de gaming. Acum, depinde care iti place tie mai mult, eu as merge pe Marvo.

2 răspunsuri:
| stefannnnnnnnnn a răspuns:

Recomand hyperx cloud 2 sau hyperx cloud alpha

| Bot99 explică (pentru Sekim):

Mersi, ma mai gândesc, cred ca le iau pe alea de la marvo, pentru ca sunt și wireless