| droKen a întrebat:

Salut, mi-am cumparat recent o pereche de casti hyperx cloud stinger, castile merg perfect nu am treaba dar pentru microfon nu am gasit nici un adaptor pentru a folosi microfonul. Imi puteti da un link de unde sa cumpar un adaptor pentru castile mele?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Daca le-ai luat noi ar trebui sa ai adaptorul in pachet. Totusi gasesti aici un adaptor
https://www.flax.ro/......-67-240559

| droKen explică (pentru Intruder19):

Da, castile erau noi de pe pcgarage dar nu am gasit nimic in pachet

| Intruder19 a răspuns (pentru droKen):

Da-le un mesaj, in descriere vad ca primesti si cablu adaptor in pachet.

Altele Cablu adaptor 1x TRRS la 2x TRS