| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna pereche de casti de gaming pana in 200 lei? Ce parere aveti de HyperX cloud stinger?

Răspuns Câştigător
| Bogdan273 a răspuns:

Parerea mea ar fi... castile marvo (sau scorpion), cele de la razer sunt BETON dar cred ca sunt peste 200 lei. Daca vrei ceva mai ieftin si bun castile serioux (eu am o pereche si se aud bine vin cu microfon si cablu cam de 1 metru ).

2 răspunsuri:
| R0byZ00r a răspuns:

HyperX Cloud Stinger am si eu si sunt bestiale se aude foarte clar si le am de 1 an.

| BlackX0 a răspuns:

Hei! Poate iti plac astea? Redragon Siren 2. Arata bine, sunt destul de ok ca performanta si costa 200 de lei.
Sper ca te ajutahee hee)