| Anon2 a întrebat:

Am nevoie de o parere, ii rog doar pe cei care au cunostinte in domeniu sa raspunda. M-am gandit la un DSLR sh (am trecut de faza cu Bridge) cat de sigur este? dpdv calitativ, se merita? Am un buget destul de limitat la 1000-1200 ron.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai mana buna si vrei sa te dezvolti, normal ca merita un DSLR. Chiar si unul entry-level, si dupa aia se te apuci sa aduni bani pentru ceva mai serios. Insa, ca sa-ti iei o scula mai scumpa consider ca trebuie sa ai in vedere sa si scoti bani din ea. Daca nu te gandesti la profesionism, atunci probabil ca investitia nu-si are rostul si ca un DSLR poate fi socotit doar o fita happy