| PaKi a întrebat:

Salut am nevoie de un nume original pentru un site/blog in care o sa introduc stiri nationale si internationale, ceva idei? funda pentru cel mai inspirat

Răspuns Câştigător
| YaBB a răspuns:

Www.newsmedia.domeniu
www.alertmedia.domeniu
www.worldnews.domeniu | Si daca vrei te pot ajuta cu site-ul, ma pricep;)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NewsAlert

| PaKi explică (pentru YaBB):

Multumesc mult !

| Stoica_Cristina_1984 a răspuns:

Degeaba iti sugerez denumiri daca ele nu sunt disponibile in varianta.ro. Parerea mea este sa asculti acest podcast http://www.cristinne.ro/alegere-nume-domeniu/ si sa te hotarasti pe ce varianta vrei sa mergi, in alegerea numelui de domeniu. Si abia apoi sa faci un brainstorming pentru a gasi denumirea potrivita. ( Verifica daca este si disponibil site-ul cu.ro inainte sa strigi Evrika!)