| chuckie a întrebat:

am nevoie de un program pentru : lipit filmuletele video (chiar si format mp4), pentru taiat filmuletele, si as mai vrea ca atunci cand pun un film sa despart audio de video, adica sa las doar imaginile video si sa pun eu alt audio ...si as mai vrea sa pot pune si o imagine cand merge video-ul. va rog daca imi recomandati ceva sa indeplineasca toate conditiile si...sa se poata salva in format mvi. MULTMESC!

1 răspuns:
| Măcrin a răspuns:

Cyberlink power director dar nu cred ca salveaza mvi. nu prea am intalnit acest format