| laurentiulaur a întrebat:

Am nevoie urgent de un drive pentru usb 2.0. Mentionez ca am windows xp sp3. Daca se poate sa imidati un link bbun.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Descarci si instalezi programul slimdriver.Dai o scanare cu el si iti detecteaza ce drivere iti trebuie. Apoi dai download la fiecare in parte sau numai la driverul care iti trebuie.Slimdriver detecteaza si descarca automat cce driver iti trebuie in calculator.

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Driverele USB sunt in Windows. Sunt functie de placa de baza si sistem. Daca le-ai dat peste cap, instaleaza placa de baza, daca ai CD-ul. Daca nu ai CD-ul, cauta-le dupa placa de baza si daca nu reusesti, reinstaleaza Windows-ul.