| EU13Nmc a întrebat:

Salut am o intrebare acum o luna am instalat ubuntu 16.04 dupa update-uri am ajuns la ubuntu 17.10 mi-am dat seama ca vreau sa instalez din nou windows dar cand incerc de pe stick primesc o eroare > this product is convert by one or more of the following patents usb ub1... diferite modele de usb ma puteti ajuta

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Formateaza discul

| Signori_Gianmario_1993 a răspuns:

Incearca sa faci o instalare curata a windows.

| EU13Nmc explică (pentru Signori_Gianmario_1993):

Exact de asta am pus intrebarea asta se intampla cand incerc sa il instalez

| EU13Nmc explică (pentru gelu1970):

Cum?

| Signori_Gianmario_1993 a răspuns:

Intra in BIOS si la Boot Order pune stickul usb pe primul loc.

| EU13Nmc explică (pentru Signori_Gianmario_1993):

Am facut asta demul nu s-a remediat nimic