| meseriasul88 a întrebat:

am o intrebare am uitat parola la facebook as vrea sa stiu cum as putea sa o aflu as vrea mai detaliat daca se poate

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Atunci cand vrei sa te lochezi pe Facebook, te intreaba ''Ti-ai uitat parola?''. Apesi acolo si va trebui sa raspunzi la cateva intrebari.

Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| piticuz a răspuns:

Intrii pe facebook happy sub careul cu parola ai "forgot your pasword?" dai click acolo, dupa care bagi mailul pe care ai contul de facebook. Facebook iti va trimite pe mail un link cu resetarea parolei (daca nu ma insel). Cu placerewinking

| FerreroRocher a răspuns:

Buna.
-1- Am uitat parola
-2- O sa-ti ceara adresa de mail
-3- O sa-ti trimita un email
-4- Intri in email.
-5- Apase pe linkul din email
-6- Iti schimbi parola

Sper ca iti foloseste.