| Ionut1231920 a întrebat:

Am o intrebare. Daca am realizat un proiect in Microsoft office powerpoint 2007 si il salvez pe un stick, il pot deschide pe alt calculator care are Microsoft office powerpoint 2017?

Răspuns Câştigător
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Mai mult ca sigur ca da, invers era mai problematic.

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Desigur. Versiunile sunt compatibile intre ele.

| GPA a răspuns:

Normal, il deschide și-l citește fără probleme. Toate funcțiile pe care le-ai adăugat în prezentare cu office 2007 vor apărea și pe office 2017

| Ionut1231920 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri. O sa dau funda la cel care a raspuns primul.