| Andrei196RO a întrebat:

Am o maaare problema...De curand am instalat windowsul, SP3 si nu mai pot juca counter strike decat pe Medium 16 bites, nu pot sa-l setez pe 32 bites, desi cand dau click dreapta pe >desktop-proprietati, este setat windowsul pe 32 bites.Sa joci cs pe 16 bites nu e prea bine, am incercat sa setez si la D3D, dar cand pun 32 bites imi spune ca nu-l suporta si ca trebuie sa revina la software mode si din nou la 16 bites.Cand aleg OpenGl ma scoate din joc.Nu este deloc o problema la placa video, ram, etc, cerintele acestui joc sunt mult sub capacitatea calculatorului meu, joc de 5 ani cs si nu mi s-a mai intamplat asa ceva.Joc cs de pe steam, am reinstalat steamul si la fel face(ramane pe 16 bites). DAU FUNDA PENTRU CEL MAI UTIL RASPUNS!

7 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Ce placa video de rahat ai?

| eandopuncttk a răspuns:

Ma refeream daca e instalata placa video happy

| Bebytsa93 a răspuns:

Te-ai plictisit de serverele pline de codati si cu lag mare?
De comunitatile goale si fara viitor?
Vino in comunitatea noastra: CsArenaX.ro ----> http://csarenax.ro/forum/index.php
Adminii si Moderatorii nostri sunt corecti si cu experienta.
classic
Cs.CsArenaX.Ro ---> 193.84.64.220:27015
Deathrun (Dr)
Dr.CsArenaX.Ro ---> 193.84.64.82:27015
Surf
Surf.CsArenaX.Ro ---> 193.84.64.140:27015
Zombie (Zm)
Zm. CsArenaX.ro ---> 93.114.82.58:27015
SoccerJUm
Sj.CsArenaX.Ro ---> 193.84.64.223:27015

Vino si nu vei regreta!

| boss4you a răspuns:

Uite daca nu ati merge la 32 bites ci doar la 16 bites lasa ca nu e nimic dai la D3D si fa-ti setarile la gamma si brignes ok daca nu acceseaza acest link si descarca counter-strike 1.6 ok bafta! http://resursecs.com/download-cs-pgl.html dai download jos e counter-strike 1.6 profesional gamers league e cel care joaca SeDaN, sNk

| AdyTzzu11 a răspuns:

Poti sati schimbi windowsul mai convenabil e XP SP2 / windows 7. mie imi merge foarte bine 7... SP3 nu prea este bun... totusi poate te ajuta raspunsul meu. Salut

| AdyTzzu11 a răspuns:

Funda. pls

| GabryelPuStanu a răspuns:

Ce windows ai bagat? Nu ai specificatwinking Daca ai windows xp si ai un pc performant trebuie sa iti pui windows 7 sau vista daca ai windows 7 si iti eroare incearca vista daca face la fel si pe vista baga xp daca face la fel si pe xp ti s-a bulit placa videowinking DAR ca intodeauna exista un DAR intrebarea este : AI INSTALAT DRIVERELE DE LA PLACA VIDEO? happy daca nu placa video noua si vei rezolvawinking