| drak a întrebat:

Am o mica nelamurire. Cum as putea,la windows 7, pe un PC obisnuit,sa pot seta ca la sistem sa se auda muzica de la winamp,si la caști sa se auda conferinta de la skype de exemplu,ca am cautat pe Google,si nu gasesc nimic. Daca stiti ceva, va rog sa imi spuneti si mie.

2 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Salut,
Nu cred ca exista astfel de optiune/soft, dar poti seta volumul fiecarui program care ruleaza cu sunet prin mixerul de volum.
O sa tin cont de intrebarea ta si daca gasesc ceva te anunt, mult noroc!

| Skillz12 a răspuns:

Sal nu cred ca se poate