| hoLigan a întrebat:

am o placa de baza si nu stiu ce o patit dar nu mai porneste orice procesor sau ram sau sursa ii pun nu porneste, si mergea ca am reinstalat windowsu pe el am instalat programe. si vreo saptamana nu l-am mai pornit si acum cand am vrut sa il pornesc nu mai porneste, dar ledul din mouse este pornit si ledul de la buton palpaie. deci primeste curent dar nu inteleg de ce nu porneste, parari?

4 răspunsuri:
| CosmiinTezeu a răspuns:

Cel mai probabil s-a ars placa de baza, incearca sa schimbi placa de baza.

| hoLigan explică (pentru CosmiinTezeu):

Asta nu vreau, daca se ardea nu mai avea curent, am placi de baza arse si stiu cum este

| CosmiinTezeu a răspuns (pentru hoLigan):

Nu te baza pe chestia asta la fel am patit si eu. Eu ti am dat o idee daca vrei o urmezi daca nu ignora

| hoLigan explică (pentru CosmiinTezeu):

Merci