| anonim_4396 a întrebat:

Am o poblema la chat-ul de la facebook, dupa ce ma conectez imi merge chat-ul cateva secunde si dupa apare "Unable to connect to chat". Am ultima versiune de flash player, am reinstalat google chrome si tot nimic(si pe firefox e la fel). Ceva idei ce as putea face?

2 răspunsuri:
| diteradrian a răspuns:

Probabil ai probleme la conexiunea de la internet, e prea slaba, si nu se poate stabilii conxiunea in timp real. Incearca un restart la pc.

| bibiu15 a răspuns (pentru diteradrian):

Conexiunea e buna, sigur nu e de la net